- DEEPCOOL

Цена
€50 98 / 99 71 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CH170-BKNGM0-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm(with SFX PSU)Side: 2 x 120 mmBottom: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 342 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Mesh panels across multiple sidesCards can be directly inserted into the motherboardtwo USB 3.0 ports, Gen2 Type-C
РАЗМЕРИ: 290 x 195 x 424.5 mm
ТЕГЛО: 4.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765363
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CH170-BKNGM0-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm(with SFX PSU)Side: 2 x 120 mmBottom: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 342 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Mesh panels across multiple sidesCards can be directly inserted into the motherboardtwo USB 3.0 ports, Gen2 Type-C
РАЗМЕРИ: 290 x 195 x 424.5 mm
ТЕГЛО: 4.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765363
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CH170-BKNGM0-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm(with SFX PSU)Side: 2 x 120 mmBottom: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 342 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Mesh panels across multiple sidesCards can be directly inserted into the motherboardtwo USB 3.0 ports, Gen2 Type-C
РАЗМЕРИ: 290 x 195 x 424.5 mm
ТЕГЛО: 4.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765363
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-CH170-BKNGM0-G
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm(with SFX PSU)Side: 2 x 120 mmBottom: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 342 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Mesh panels across multiple sidesCards can be directly inserted into the motherboardtwo USB 3.0 ports, Gen2 Type-C
РАЗМЕРИ: 290 x 195 x 424.5 mm
ТЕГЛО: 4.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412765363
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 164 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 342 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Cards can be directly inserted into the motherboard |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh panels across multiple sides |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | two USB 3.0 ports, Gen2 Type-C |
| РАЗМЕРИ | 290 x 195 x 424.5 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | (with SFX PSU) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 4.4 kg |
| Тегло | 5.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 342 мм |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 164 мм |
| Включени вентилатори (count) | 0 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| Форм фактор на захранване | SFX |
| Форм фактор на захранване | SFX-L |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 1 |
| Поддръжка на радиатор | До 240mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 4.4 кг |
| Тегло | 5.30кг |
DeepCool CH170 PLUS mATX Кутия - Черна
DeepCool CH170 PLUS е компактна вертикална mATX кутия, създадена за потребители, които търсят висок въздушен поток и гъвкава поддръжка на компоненти в малък форм фактор. Отличаваща се с елегантен дизайн и страничен панел от закалено стъкло, тя ви позволява да покажете своята система, като същевременно осигурява оптимална термична производителност.
Тази кутия е проектирана да побира мощен хардуер, което я прави идеална за гейминг конфигурации или работни станции, където пространството е ограничено, но производителността не може да бъде компрометирана.
Ключови Предимства
- Компактен вертикален дизайн — Спестява място на бюрото с ефективната си вертикална ориентация, идеална за по-малки настройки.
- Отличен въздушен поток — Мрежестите панели и оптимизираното вътрешно оформление осигуряват превъзходна вентилация за всички ваши компоненти.
- Страничен панел от закалено стъкло — Осигурява ясен изглед към вътрешните компоненти, позволявайки ви да покажете своята система със стил.
- Широка хардуерна съвместимост — Поддържа Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, дълги графични карти и високи CPU охладители, предлагайки голяма гъвкавост за мощни сглобки.
- Модерна свързаност — Разполага с предни I/O портове с USB 3.2 Gen 2 Type-C и USB 3.2 Gen 1 Type-A за бърз трансфер на данни и достъп до периферни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 342 мм |
| Максимална височина на CPU охладител | 164 мм |
| Включени вентилатори | 0 |
| Предни USB портове | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Форм фактор на захранване | ATX, SFX, SFX-L |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 1 |
| Поддръжка на радиатор | До 240мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло | 4.4 кг |
Какво има в кутията
- DeepCool CH170 PLUS mATX Кутия - Черна
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















